DONNYBROOK: Where fun begins.

519.268.0217

Step Dancing

YoungestSophie Schaefer, St. Agatha

9 & Under

1st placeAmanda MacInnes, Dundalk

2nd placeAdele Leahy, Duro

3rd placeEvelyn Walsh, Egmondville

4th placeJoshua Noseworthy, New Hamburg

5th placeKatie Paradis, Milverton

6th placeLeigha Thompson, Wroxeter

12 & Under

1st placeHannah Bush, Stratford

2nd placeKristen Walsh, Egmondville

3rd placeLauren Thompson, Wroxeter

4th placeOlivia Schaefer, St. Agatha

5th placeShelby Green, Wingham

6th placeCharlotte Clare, Caledon

15 & Under

1st placeKyle Waymouth, Stratford

2nd placeKeaton Rutherford, Embro

3rd placeAllie Merkel, St. Pauls

4th placeEmily Yarascavitch, Oshawa

5th placeChelsea Mott, Stratford

6th placeCady Bush, Stratford

18 & Under

1st placeKerry Fitzgerald, Bancroft

2nd placeJodie Todd, London

3rd placeTom Fitzgerald, Bancroft

4th placeColleen Jenish, Oshawa

5th placeHeather Norris, Staffa

6th placeBryden Rutherford, Embro

19 to 49

1st placeCourtney Rosso, London

2nd placeChelsea Gore, Guelph

3rd placeRita Hickey, Brampton

50 and Over

1st placeRaymond T Gignac, Penetanguishene

2nd placeHoward Edgerton, Guelph

3rd placePauleen Bartram, St. Catharines

Junior Group

1st placeStep Sisters, Wingham

2nd placeReel FX, Milverton

3rd placeHappy Feet, Egmondville/Dundalk

4th placeIn Step, Milverton

Open Group

1st placeEverything Fitz, Bancroft

2nd placeMach IV, Stratford

3rd placeStep It Up, Stratford

4th placeUnlocked & Loaded, Staffa

Open Step Dance

1st placeSarah Robinson, Alton

2nd placeSarahjayne Sweetland, Ingersoll

3rd placeJulie Fitzgerald, Bancroft

4th placePat Fitzgerald, Bancroft

5th placeAriel Hyatt, Calendar

6th placeErika Wieler, Brampton

Fiddle

YoungestGwenyth Church, London

9 & Under

1st placeDiana Dawydchak, Etobicoke

2nd placeAdele Leahy, Duro

3rd placeAmanda MacInnes, Dundalk

4th placeSarah Semchism, London

5th placeLiam Church, London

6th placeAndrew Semchism, London

12 & Under

1st placeCeline Murray, Dorchester

2nd placeAndrew Dawdychak, Etobicoke

3rd placeRachel Kulawic, Beamsville

4th placeJoseph Flynn, Stratford

5th placeMax Chevier, Ingersoll

6th placeKatie Lockhardt, Milverton

15 & Under

1st placeAynsley Porchak, Woodstock

2nd placeEmily Yarascavitch, Oshawa

3rd placeAlana Jenish, Oshawa

4th placePhillip Provencher, Oshawa

5th placeAshley Giles, St. Marys

6th placeSabrina Rankin, Sarnia

18 & Under

1st placeTom Fitzgerald, Bancroft

2nd placeKerry Fitzgerald, Bancroft

3rd placeAdianna Ciccone, Timmins

4th placeColleen Jenish, Oshawa

5th placeEllen Daly, Ottawa

6th placeSteven Gore, Guelph

19 to 49

1st placeRay Pettigrew, Forest

2nd placeJeff Miller, Dashwood

3rd placeFiona Chevier, Ingersoll

50 to 64

1st placeKen Cook, Dorchester

2nd placeGeorge Partram, St. Catharines

3rd placeRachelle Jenkins, Welland

65 & Over

1st placeReal Levesque, Burlington

2nd placeAndrew Clark, Mississauga

3rd placeShirley Wardle, Thamesford

Junior Duet

1st placeD & A Dawydchak, Etobicoke

Duet Fiddle

1st placeJ & K Fitzgerald, Bancroft

2nd placeE & P Wieler, Brampton

3rd placeG Henry & T Fitzgerald, Sombra

4th placeE & P Provencher, Oshawa

5th placeE Yarascavitch & E Daly, Oshawa

6th placeA & C Jenish, Oshawa

Gospel Duet Fiddle

1st placeJ & K Fitzgerald, Bancroft

2nd placeE & P Provencher, Oshawa

3rd placeA Ciocone & A Ross, Timmins

4th placeC & A Jenish, Oshawa

Grass Roots

1st placeKerry Fitzgerald, Bancroft

2nd placeJulie Fitzgerald, Bancroft

3rd placeAynsley Porchak, Woodstock

4th placeAshley Giles, St. Marys

5th placeGeorge Bartram, St. Catharines

Open Fiddle

1st placePatrick Wieler, Brampton

2nd placeJulie Fitzgerald, Bancroft

3rd placeGreg Henry, Sombra

4th placeMathew Johnson, Waterdown

5th placeEric Provencher, Oshawa

6th placeErika Wieler, Brampton