DONNYBROOK: Where fun begins.

519.268.0217

Step Dancing

YoungestFinn Van Beck-Paterson, Ingersoll

9 & Under

1st placeKatie Paradis, Milverton

2nd placeMilkayla Wills, Metcalfe

3rd placeAnnika Burnside, Carleton Place

4th placeJames Laceby, Sharon

5th placeAnastasia Burnside, Carleton Place

6th placeMika McCairley, Guelph

12 & Under

1st placeKristen Walsh, Egmondville

2nd placeIan Grieve, Embro

3rd placeEvelyn Walsh, Egmondville

4th placeAmanda MacInnis, Dundalk

5th placeGrace Laceby, Sharon

6th placeJoshua Noseworthy, New Hamburg

15 & Under

1st placeKeaton Rutherford, Embro

2nd placeAllie Merkel, St. Pauls

3rd placeElla Bangs, Ottawa

4th placeAshley LeMoire, Warsaw

5th placeJessie MacAlpine, Woodstock

6th placeKatie Luckhardt, Milverton

18 & Under

1st placeColleen Jenish, Oshawa

2nd placeKyle Waymouth, Stratford

3rd placeTom Fitzgerald, Bancroft

4th placeTessa Bangs, Ottawa

5th placeAlanna Jenish, Oshawa

6th placeMiranda DeWetering, Sebringville

19 to 49

1st placeBryden Rutherford, Embro

2nd placeHeather Norris, Staffa

3rd placeErika Wieler, Brampton

4th placeAdrianna Ciccone, Timmins

5th placeRita Hickey, Brampton

50 and Over

1st placeRaymond T Gignac, Penetang

2nd placePauleen Bartram, St. Catharines

3rd placeHoward Edgerton, Guelph

Junior Group

1st placeHappy Feet, Egmondville/Dundalk

2nd place2 Lucky Guys, Stratford

3rd placeTriple Take, Carleton Place

Open Group

1st placeFusion, Braeside

2nd placeEverything Fitz, Bancroft

3rd placeJust Like That, Stratford

4th placeMach IV, Stratford

Open Step Dance

1st placeKerry Fitzgerald, Bancroft

2nd placePat Fitzgerald, Bancroft

3rd placeKelsey Verch, Egmondville

4th placeRacheal Clouthier, Ottawa

5th placeSarahjayne Sweetland, Ingersoll

6th placeJodi Todd, Iona Station

Fiddle

YoungestEric LeClair, London

9 & Under

1st placeJoelle Criger, Toronto

2nd placeMatthew Mongeon, Mississauga

3rd placeAbbie Steckly Leis, Waterloo

4th placeAnnika Burnside, Carleton Place

5th placeGabriella Mongeon, Mississauga

6th placeAnastasia Burnside, Carleton Place

12 & Under

1st placeDiana Dawydchak, Etobicoke

2nd placeAmanada MacInnis, Dundalk

3rd placeAdrianne Burnside, Carleton Place

4th placeJoseph Flynn, Stratford

5th placeDuncan Chevier, Ingersoll

15 & Under

1st placeCeline Murray, Dorchester

2nd placeAshley Giles, St. Marys

3rd placeAndrew Dawydchak, Brampton

4th placeElla Bangs, Ottawa

5th placeRachel Kulawic, Beamsville

6th placeKatie Luckhardt, Milverton

18 & Under

1st placeAlanna Jenish, Oshawa

2nd placeAynsely Porchak, Woodstock

3rd placeTessa Bangs, Ottawa

4th placePhillip Provencher, Oshawa

5th placeColleen Jenish, Oshawa

6th placeSabrina Rankin, Sarnia

19 to 49

1st placeArthur Ross, Appin

2nd placeCara Broughton, Hamilton

3rd placeFiona McCairley, Guelph

4th placeJeff Miller, Dashwood

5th placeCassandra Swan, St. Catharines

6th placeFiona Chevier, Ingersoll

50 to 64

No entries

65 & Over

1st placeKarl McNaughton, Clinton

2nd placeAndy Clarke, Mississauga

3rd placeReal Levesque, Burlington

4th placeScott McHardy, St. Thomas

5th placeGeorge Bartram, St. Catharines

6th placeRachelle Jenkins, Welland

Junior Duet

1st placeD & A Dawydchak, Etobicoke

Duet Fiddle

1st placeT Fitzgerald & G Henry, Bancroft

2nd placeE & P Provencher, Oshawa

3rd placeK Fitzgerald & A Ciccone, Timmins

4th placeA & C Jenish, Oshawa

5th placeE & T Bangs, Ottawa

Gospel Duet Fiddle

1st placeT & K Fitzgerald, Bancroft

2nd placeC & A Jenish, Oshawa

3rd placeE & P Provencher, Oshawa

Grass Roots

1st placeTom Fitzgerald, Bancroft

2nd placeKerry Fitzgerald, Bancroft

3rd placeAlanna Jenish, Oshawa

4th placeAynsley Porchak, Woodstock

5th placeAshley Giles, St. Marys

6th placeAndrew Clarke, Mississauga

Open Fiddle

1st placeGreg Henry, Sombra

2nd placeDan Mighton, Hanover

3rd placeMathew Johnson, Waterdown

4th placeTom Fitzgerald, Bancroft

5th placeKerry Fitzgerald, Bancroft

6th placeAdrianna Ciccone, Timmins