DONNYBROOK: Where fun begins.

519.268.0217

Step Dancing

YoungestBryce Otten, Mitchell

9 & Under

1st placeKelsey Warren, Metcalfe

2nd placeAnastasia Burnside, Carleton Place

3rd placeSophia Rosedale, Ilderton

4th placeEllie Shantz, Stratford

5th placeBennett Van Barr, Metcalfe

6th placeBryce Otten, Mitchell

12 & Under

1st placeKatie Paradis, Milverton

2nd placeMikayla Wills, Metcalfe

3rd placeMika McCairey, Guelph

4th placeLeo Stock, Stratford

5th placeCharolette Van Barr, Kinburn

6th placeAilsa McCairey, Guelph

15 & Under

1st placeMegan Fuller, Metcalfe

2nd placeAmanda MacInnis, Dundalk

3rd placeArianne Burnside, Carleton Place

4th placeMacKenzie Dixon, Stratford

18 & Under

1st placePatrick Linton, Mitchell

2nd placeKatie Luckhardt, Milverton

3rd placeJulia Gwyn, St. Marys

4th placeAllie Merkel, St. Paul

5th placeCharlotte Clare, Orangeville

6th placeValarie Stock, Stratford

19 to 49

1st placeMiranda DeWetering, Sebringville

50 & Over

1st placeRaymond T. Gignac, Penetanguishene

2nd placeHoward Edgerton, Guelph

3rd placePauleen Bartram, St. Catharines

Junior Group

1st placeThe A Team, Carleton Place

2nd placeC.A.N. Dance, Tavistock

Open Group

1st placeAll Reel Drive, Milverton

2nd placeFully Charged, Stratford

Open Step Dance

1st placeKyle Waymouth, Stratford

2nd placeKelsey Mighton, Hanover

3rd placeColleen Jenish, Oshawa

4th placeAlanna Jennish, Oshawa

5th placeDan Stacey, Stratford

6th placeEmily Yarascavitch, Oshawa

Fiddle

YoungestBailey Lemelin, Val Therease

9 & Under

1st placeAnastasia Burnside, Carleton Place

2nd placeKelsey Warren, Metcalfe

3rd placeBennett Van Barr, Kilburn

4th placePaul Jacob Lemelin, Val Therease

5th placeGibson Lemelin, Val Therease

6th placeBailey Lemelin, Val Therease

12 & Under

1st placeCharlotte Van Barr, Kinburn

2nd placeJoelle Crigger, Toronto

3rd placeAbbie Steckely-Leis, Waterloo

4th placeMika McCairey, Guelph

5th placeReid Warren, Metcalfe

6th placeAlissa McCairey, Guelph

15 & Under

1st placeDiana Dawydchak, Etobicoke

2nd placeAmanda MacInnis, Dundalk

3rd placeArianne Burnside, Carleton Place

18 & Under

1st placeCeline Murray, Dorchester

2nd placeAndrew Dawydchak, Etobicoke

3rd placeSheila Roberts, Brampton

4th placeKatie Duncan, Paris

5th placeKatie Luckhardt, Milverton

19 to 49

1st placeSabrina Rankin, Sarnia

2nd placeCassandra Swan, St. Catharines

3rd placeChelsea Mott, Stratford

50 to 64

No entries

65 & Over

1st placeAndy Clarke, Missisauga

2nd placeReal Levesque, Burlington

3rd placeJohn Pook, Zurich

4th placeGeorge Bartram, St. Catharines

5th placeJohn McKenzie, Burlington

Duet Fiddle

1st placeD & A Dawydchak, Etobicoke

2nd placeE Yarascavitch & K Burghout, Oshawa

3rd placeP Lemelin & D Mighton, Val Therease/Hanover

4th placeJ Crigger & A MacInnis, Toronto/Dundalk

Gospel Duet

1st placeD & A Dawydchak, Etobicoke

2nd placeE Yarascavitch & K Burghout, Oshawa/Ottawa

Grass Roots

1st placeGreg Henry, Corunna

2nd placeAlanna Jenish, Oshawa

3rd placeCassandra Swan, St. Catharines

4th placeAndy Clarke, Mississauga

Open Fiddle

1st placeGreg Henry, Corunna

2nd placeDan Mighton, Hanover

3rd placeKyle Burghout, Ottawa

4th placeAlanna Jenish, Oshawa

5th placeEmily Yarascavitch, Oshawa

6th placePaul Lemelin, Val Therease