DONNYBROOK: Where fun begins.

519.268.0217

Step Dancing

YoungestJannie Lemelin, Val Therese

9 & Under

1st placeKensington Ische, Stratford

2nd placeJaidon Mitchell, Omemee

3rd placeJocelyn Jepson, Stratford

4th placeJulie McEvoy, Stratford

5th placeAddison Felhaver, Braeside

6th placeBryce Otten, Mitchell

12 & Under

1st placeLeo Stock, Stratford

2nd placeAnna Tagani, Stratford

3rd placeKelsey Warren, Metcalfe

4th placeAilsa McCairley, Guelph

5th placeAlexis Mitchell, Omemee

6th placeMary Sabourin, Wingham

15 & Under

1st placeKatie Paradis, Milverton

2nd place Clara Roth, Tavistock

3rd placeMika McCairley, Guelph

4th placeCharlotte Van Barr, Kinburn

5th placeLouisa Mueller, Stratford

18 & Under

1st placeMegan Fuller, Metcalfe

2nd placeGrace Laceby, Sharon

3rd placePatrick Linton, Mitchell

4th placeKatie Luckhardt, Milverton

19 to 49

1st placeMiranda DeWetering, Kinkora

2nd placeDan Stacey, Stratford

3rd placeSarah Johnston, Azilda

50 & Over

1st placeFern Storie, Renfrew

2nd placePauline Bartram, St Catherines

3rd placeHoward Egerton, Guelph

Junior Group

1st placeElectriCALL SToRM, Stratford

2nd placeStratford Step Sisters, Stratford

Open Group

1st placeAll Reel Drive, Milverton

2nd placeThe Reel Deal, Orangeville

3rd placeAll About That Step, Sudbury

4th placeThe Danen Quad, Tavistock

Open Step Dance

1st placeKyle Waymouth, Stratford

2nd placeAlanna Jenish, Oshawa

3rd placeCharlotte Clair, Orangeville

4th placeCourtney Rosso, London

5th placeChelsea Mott, Stratford

Fiddle

YoungestRoselyn Volger, Windsor

9 & Under

1st placeBennett Van Barr, Kinburn

2nd placeJaidon Mitchell, Omemee

3rd placeRoselyn Vogler, Windsor

4th placeCira Vogler, Windsor

5th placeBailey Lemelin, Val Therese

6th placeGibson Lemelin, Val Therese

12 & Under

1st placeReid Warren, Metcalfe

2nd placeAilsa McCairley, Guelph

3rd placeAlexis Mitchell, Omemee

4th placeKelly Guy, Stratford

5th placeKelsey Warren, Metcalfe

6th placeJackson Mitchell, Omemee

15 & Under

1st placeCharlotte Van Barr, Kinburn

2nd placeAmanda MacInnis, Dundalk

3rd placeMika McCairley, Guelph

4th place Abbie Steckley-Leis, Waterloo

5th placeVeronique Hamelin, Chelmsford

6th placeKaitlyn Wright, West Mount Rose

18 & Under

1st placeDiana Dawydchak, Etobicoke

2nd placeMaria Peppler, Orangeville

3rd placeGenevieve Hamelin, Chelmsford

4th placeAbbie Gowans, Niagara On-The-Lake

5th placeKatie Luckhardt, Milverton

6th placeTate Pumfrey, Thamesville

19 to 49

1st placeSabrina Rankin, Sarnia

2nd placeKyle Weymouth, Stratford

3rd placeGuy Paul Larocque, Ottawa

4th placeFiona McCariley, Guelph

50 to 64

1st placeAl Widmeyer, Kitchener

2nd placeBelinda Burt, Kitchener

3rd placeJanet Snaith, Paris

4th placeJane McVeigh, Waterloo

65 & Over

1st placeAndrew Clark, Mississauga

2nd placeReal Levesque, Burlington

3rd placeDaniel Champagne, St Jerome, Quebec

4th placeRachelle Jenkins, Welland

Duet Fiddle

1st placeD & A Dawydchak, Etobicoke

2nd placeM & A McCairley, Guelph

3rd placeC Clair & M Peppler, Orangeville

4th placeJ Snaith & B Terrett, Paris/Burlington

Gospel Duet

1st placeD & A Dawydchak, Etobicoke

2nd placeR & K Warren, Metcalfe

Grass Roots

1st placeAlanna Jenish, Ottawa

Open Fiddle

1st placeCeline Murray, Dorchester

2nd placeGreg Henry, Sombra

3rd placeAlanna Jenish, Oshawa

4th placeAndrew Dawdychak, Etobicoke

5th placePaul Lemelin, Val Therese