DONNYBROOK: Where fun begins.

519.268.0217

Step Dancing

YoungestGrady McEvoy, Stratford

9 & Under

1st placeAli Devries, Renfew

2nd placeKensington Ische, Stratford

3rd placeEthan Rosedale, Coldstream

4th placeJulie McEvoy, Stratford

5th placeMarikje Devries, Renfew

6th placeTyoh Reid, Cambridge

12 & Under

1st placeAnna Tigani, Stratford

2nd placeAnastasia Burnside, Carleton Place

3rd placeSophia Rosedale, Coldstream

4th placeAlexis Mitchell, Omemee

5th placeEllie Shanty, Stratford

6th placeJaidon Mitchell, Omemee

15 & Under

1st placeLeo Stock, Stratford

2nd placeClara Roth, Tavistock

3rd placeMika McCairley, Guelph

4th placeAilsa McCairley Greenwell, Guelph

5th placeJoelle Crigger, Toronto

6th placeIssac Rosedale, Coldstream

18 & Under

1st placeKatie Paradis, Milverton

2nd placeMaria Peppler, Orangville

3rd placeArianne Burnside, Carleton Place

19 to 49

1st placeKatie Luckhardt, Milverton

2nd placeEmily Yarascavitch, Oshawa

3rd placeJulia Gwyn, St. Marys

4th placeChelsea Mott, Stratford

50 & Over

1st placeElizabeth Lacey, London

2nd placeLynn Toplitsky, LeFoy

3rd placeFern Storie, Renfrew

4th placePauline Bartram, St Catharines

Junior Group

1st placeStratford Step Sisters, Stratford

2nd placeSmall Town StepN, Omemee

Open Group

1st placeElectriCALL SToRM, Stratford

2nd placeUnreel, Orangeville

3rd placeThe A Team, Carleton Place

4th placeThe Danen Quad, Tavistock

5th placeAll About That Step, Chelmsford

Open Step Dance

1st placeColleen Jenish, Oshawa

2nd placeMegan Fuller, Metcalfe

3rd placeCharlotte Clare, Orangeville

4th placeAmanda Mcinnes, Dundalk

Fiddle

YoungestPadraig Doyle, Oshawa

9 & Under

1st placeCaoime Doyle, Oshawa

2nd place Nolan Featherstone, Mt. Brydges

3rd placePadraig Doyle, Oshawa

12 & Under

1st placeSophia Rosedale, Ilderton

2nd placeAlexis Mitchell, Omemee

3rd placeAntasia Burnside, Carleton Place

4th placeTheo Van Cappellen, Kitchener

5th placeJaiden Mitchell, Omemee

6th placeJorja Sloan, Guelph

15 & Under

1st placeJoelle Crigger, Toronto

2nd placeMika McCairley, Guelph

3rd placeVeronique Hamelin, Chelmsford

4th placeKaitlyn Wright, West Mount Rose

5th placeAnnika Burnside, Carleton Place

6th placeAilsa McCairley Greenwell, Guelph

18 & Under

1st placeDiana Dawydchak, Etobicoke

2nd placeAmanda McInnes, Dundalk

3rd placeMaria Peppler, Orangeville

4th placeNaomi Rosedale, Coldstream

19 to 49

1st placeGenevieve Hamelin, Chelmsford

2nd placeGuy Paul Larocque, Ottawa

3rd placeFiona McCariley, Guelph

4th placeCharolette Stone, Sudbury

50 to 64

1st placeBill Smith, Dunneville

2nd placeJanet Snaith, Paris

3rd placeLynn Toplitsky, LeFoy

4th placeBarbara Terrett, Burlington

65 & Over

1st placeAndrew Clark, Mississauga

2nd placeDon Guillemette, Corbeil

3rd placeAnton Toporowski, Burlington

4th placeDaniel Champagne, St Jerome, Quebec

Duet Fiddle

1st placeD & A Dawydchak, Etobicoke

2nd placeJ Crigger & C Jenish, Toronto/Oshawa

3rd placeS Johnston & P Lemelin, Azilda/Val Therese

4th placeS & N Rosedale, Coldstream

Gospel Duet

1st placeD & A Dawydchak, Etobicoke

2nd placeJ Lang & B Terrett, Lowbanks/Burlington

Grass Roots

1st placeCassandra Swan, St. Catharines

2nd placeGeorge Bartram, St. Catharines

Open Fiddle

1st placeCeline Murray, Dorchester

2nd placeAndrew Dawydchak, Etobicoke

3rd placeEmily Yarascavitch, Oshawa

4th placePaul Lemelin, Val Therese